Home      Najczęściej zadawane pytania
 
 

 
                                          Najczęściej zadawane pytania
 Zebraliśmy dla Państwa kilka odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

1. Czy pracujecie w inne dni tygodnia (poza sobotami oraz niedzielami)?
 Odp. 1  Jesteśmy dostępni w każdy dzień tygodnia,ponadto na śluby wesela dajemy w tygodniu 10 % rabat

 2. Czy bierzecie pod uwagę sugestie młodych co do formy filmu (scenariusz, długość, docelowy nośnik itp.)?
 Odp. 2 Oczywiście. Wszystkie Państwa sugestie traktujemy bardzo poważnie i staramy się im "w miarę możliwości :)" sprostać.

3. Ile trwa standardowa długość waszego filmu ze ślubu?
 Odp. 3 W zależności od wymagań klientów długość reportażu weselnego oscyluje w granicach od 1 godziny (dynamiczny film) do 3 godzin (dodatkowe kilka teledysków, poprawiny plenery oraz dłuższy reportaż)

 4. W czym wasza oferta odróżnia się od innych?
Odp. 4 Jesteśmy przede wszystkim młodymi operatorami, którzy wnoszą świeży powiew do filmów weselnych i nie tylko. Mamy głowy pełne nowatorskich pomysłów. Oryginalnych, nie spotykanych czołówek, niebanalnych teledysków oraz kilka niespodzianek na każdą okazję.


 
5. Oferujecie kilka pakietów w różnych cenach. Czy można wybrać dla siebie kilka opcji z różnych pakietów?
 Odp. 5 Jak najbardziej. Z każdym Klientem ustalamy ofertę indywidualnie. Pakiety przedstawione są w formie poglądowej. Nie są to jedyne możliwości wyboru.

6. Do której godziny filmujecie wesele?
 Odp. 6 Zazwyczaj  do godziny 1-2 zgromadzamy wystarczająco dużo materiału filmowego oraz fotograficznego żeby zmontować z niego nawet 2 oddzielne wesela ale jeśli zachodzi taka potrzeba to zostajemy dłużej bez żadnego ograniczenia czasowego.

 7. Bardzo nam zależy na sfilmowaniu pleneru. Czy jeśli pogoda zawiedzie w dzień ślubu to możemy filmowanie pleneru przełożyć na inny termin?
 Odp. 7 Ależ oczywiście. To nie Państwa wina że pogoda jest zła. W dodatku nie będziecie Państwo ponosić dodatkowych kosztów.

8. Jaki jest czas oczekiwania na gotowy film?
Odp. 8 Produkcja filmu do wersji finalnej standardowo trwa do 28dni. W określonych przypadkach czas się nieco wydłuża z względu na np. późniejsze kręcenie dodatkowych materiałów filmowych typu wyjazd poślubny, plener w przypadku braku pogody itp.
 
9.Czy film i zdjęcia na weselu realizuje 1 osoba ?
Odp. Nie realizacją zdjęć i filmu zajmują się 2 osoby czyli kamerzysta i osobno fotograf.